• suriyeli kadınlar

  22.
  Olmayınca olmuyor ifadesinin tam karşılığıdırlar. O kadar makyaj yapıyorlar, kaş aldırıyorlar falan ama yok olmuyor işte. Adnan hoca'nın kediciklerini anımsatıyor çoğunun suratı.

  https://odatv.com/suriyel...i-celiyor-1009141200.html

  Bir de bunlar için karılarını bırakan türk erkekleri varmış. Aklınıza tüküreyim sizin ben.
  -1 ... fasist psikolog
 • 6 kasım 2019 real madrid galatasaray maçı

  20.
  Yeni bir 6-0'lık destanın yazılması beklenen tarihi gündür.
  5 ... fasist psikolog
 • tek başarısı galatasaray ı 6 0 yenmek olan takım

  121.
  aynı zamanda derbilerde bütün rakiplerine ezici üstünlük sağlamış, 1959 öncesi de hesaba katıldığında en çok şampiyonluğu ve kupası bulunan, kadıköy'de ezeli rakibine karşı 20 senedir kaybetmeyen ama deplasmanda aynı takımı son 20 yıl içerisinde defalarca kez yenmiş şanlı bir takımdır.

  Dua ve himmetlerle ayağa kalkmışların takımına hala avrupa fatihi gözüyle bakıyorlar. Real madrid ile de yarım kalmış bir hesaplar vardı bir ara öyle diyorlardı gördük sonra. Bu gece de göreceğiz.
  4 -1 ... fasist psikolog
 • azeri kadınlarının aşırı güzel olması

  32.
  Sebebi bilinmeyendir. Neden Diğer türki ülkelerdeki kadınlar O kadar değil de azeriler çok güzel oluyor bilemiyorum.

  umarım bir gün azeri bir kadınla evlenirim .
  1 -4 ... fasist psikolog
 • kızlarının güzelliği ile ünlü şehir

  40.
  izmir tabii ki. Marjinal olmaya lüzum yok.
  1 ... fasist psikolog
 • kent switch

  239.
  Tartışmasız en güzel ve hatta tek güzel sigara. parasızlıktan çok uzun süredir içemiyorum ama. Çok özledim ama daha 3 gün var içmeme.
  1 -1 ... fasist psikolog
 • bravo yine tarih yazdınız beceriksiz herifler

  1.
  ümit karan'ın naklettiği bir anıya göre fatih terim'in 6 kasım 2002 günü yaşanan tarihi 6-0'lık hezimetin ardından soyunma odasında galatasaraylı futbolcularına söylediği sözdür.
  8 -2 ... fasist psikolog
 • sanal flört

  1.
  Hayatımda iki kez denediğim ve ikisinden de yıkık şekilde çıktığım saçma sapan bir yöntemdir.

  Birincisi zaten dünyanın en aşağılık, en karaktersiz ve en yalancı insanı çıktı.

  ikincisi için o kadar kötü şeyler söylemek istemiyorum şu an. ilki gibi aldatmış mıdır bilmiyorum, elimde bir kanıt olmadan günahını alamam kimsenin. Ama dengesiz, narsist ve eserekli bir insandı. Resmen benimle gönül eğlendirip canı sıkılınca da bir kenara attı. Şimdi de tabii geçmişi inkar ediyor. Neredeyse "biz hep kardeş gibiydik zaten" falan diyecek utanmasa.
  ... fasist psikolog
 • raporlu delilerin cezalandırılmaması

  1.
  şeref yoksunluğudur. sırf elinde bir kağıt parçası var diye bir insanı cezalandırmamak kadar şerefsizce bir düşünce olamaz.

  Suçu işleyen cezasını da çeksin. Hastalık bahane falan olamaz. Netekim pedofili de bir hastalıktır. Bu durumda ne yapalım pedofilleri "bunlar hasta" deyip cezalandırmayalım mı?

  Sanki o tecavüzcüler, seri katiller, anasını babasını kesen adamlar vs. Hepsi Akli dengesi çok yerinde olan adamlar.

  Oh ne güzel bulmuşlar bir kılıf bütün orospu çocukluklarını ona uyduruyorlar.
  ... fasist psikolog
 • michael jackson ın öldürülmesi

  3.
  Akp döneminde gerçekleşmiştir.
  -1 ... fasist psikolog
 • lord morcos omorolost promsos

  51.
  lord morcos omorolost promsos
  1 ... fasist psikolog
 • gavatlık içeren şarkılar

  3.
  model-sen ona aşıksın. ilk aklıma gelen örnek bu. Çocuk başkasına aşıkmış bir de zevk alır gibi anlatıyor geri zekalı.
  ... fasist psikolog
 • gavatlığı normalleştirme çabası

  1.
  Türk toplumunun ahlaki yapısını değiştirmeye yönelik bir proje olduğu izlenimi yaratandır. Az sayıda olumlu özelliğimiz var zaten onlardan birisi de gavatlığa zerre tahammülümüzün olmaması.

  Ancak bakıyorum ki birileri gavatlığı masum ve şirin bir şey gibi göstermeye çalışıyor. Bakıyorsun türk dizilerine, yerli şarkılara falan devamlı çaktırmadan gavatlığı empoze etmeye çalışıyorlar.

  Başta uludağ gibi sözlük ortamlarında da trollük ayağına gavatlığı öven başlıklar açılıyor. işin kötüsü bunlar bir sürü artı oy da alıyor.

  Türk insanı şerefine düşkündür. Kadın ya da erkek fark etmez her türk sevdiğini kıskanır ve sevdiğine dokunmaya kalkan başka bir eli kırıp atar.

  Boşuna debelenmeyin, bu toplumu gavatlaştıramayacaksınız!
  -1 ... fasist psikolog
 • sevgilisine hanımla iyi anlaşırsınız diyen erkek

  4.
  Her kimse 5 kuruş etmeyecek şerefsizin tekidir. Dostu ve karısı bu durumdan haberdar olup bir şey deniyorlarsa onlar da gavattır.

  Troll amaçlı da olsa gavatlığa tahammülüm yok. Bütün gavatlara ölüm!
  1 -1 ... fasist psikolog
 • peçeli kızı türk kızı olarak gösteren ülkücüler

  1.
  Nihal atsız'ın türk kızı ile ilgili bir sözüne arka plan olarak bir arap kızı, bozkurt ve türk bayrağı koymuşlar. Nihal atsız'ın fikirlerini sevmem ama peçeli birisini türk kızlarının temsilcisi olarak görecek kadar salak olmadığına da eminim.
  peçeli kızı türk kızı olarak gösteren ülkücüler
  Hangi ülkücü yapmış bunu, kaynağı nedir bilmiyorum ama bu kafayı nasıl bulduklarını merak ettim açıkçası.
  1 -1 ... fasist psikolog
 • sevgilinin akp li olması

  13.
  imkânsız olay. Yani benim açımdan öyle. Ha benle sevgili olduktan sonra görüşleri değişip akp'li olsa da anında eski sevgili konumuna düşer.
  1 ... fasist psikolog
 • yaşadığınız en ilginç tesadüf

  1.
  yıllar önceydi. reşit olsam da ergenlikten tam olarak çıkamadığım karanlık bir dönemdi.

  her neyse connected2me'den bir kızla tanışmıştım. öyle konuşuyoruz muhabbet ediyoruz falan. bir akşam "napıyorsun" falan demiştim ya da ilk o demiş de olabilir hatırlamıyorum. ben hc armstrong'un atatürk ile ilgili yazdığı 'bozkurt' isimli kitabı okuyordum o sırada. önce kıza fotoğrafını atarak söylemek istemiştim ancak internetin yavaşlığından mıdır yoksa uygulamanın dandikliğinden midir bilinmez fotoğraf gitmiyordu bir türlü. en sonunda ben de yazarak söyledim kitabın ismini. sonra kız bana bir fotoğraf gönderdi. fotoğraftaki kitap neydi bilin bakalım? hc armstrong-bozkurt! "aynı kitabı okuyor olmamız biraz ilginç bir tesadüf" yazmıştı daha sonra. okunabilecek milyonlarca kitap arasından aynı kitabı ikimiz de aynı anda okuyormuşuz meğerse. kız daha sonra "ağlıyorum şu anda cidden" falan demişti.

  ama bu kadar ilginç bir olaya rağmen muhabbetimiz fazla uzun sürmedi ve hiç ilerlemedi. en son 65 hafta önce konuşmuşuz mesela.
  1 ... fasist psikolog
 • üniversiteyi bırakıp tekrar sınava hazırlanmak

  151.
  2 ayrı üniversitede bambaşka iki bölüme yerleşip ikisini de bıraktıktan sonra ikisinden de bambaşka bir bölüme tekrardan hazırlanan şahsım için çok sıradan bir olaydır.

  Ha bu kez kesin kararlıyım ama. Fikir değiştirmeyeceğim.

  Aileye yük olmak gerçekten çok huzursuz edici bir durum. Bu nedenle seneye matematik ve ingilizceden özel ders vermek için uğraşacağım. Bu şekilde bir nebze vicdanımı rahatlatabilirim.

  Sakın okul ile yeniden hazırlığı bir arada götürmeye falan da çalışmayın. Olmaz o iş. Zaten muhtemelen önceki sene tercih yaptığınızdan okul puanınızın yarısı kırılacak. Zaten yenik başlıyorsunuz maça yani.
  1 ... fasist psikolog
 • fetö tahliyeleri sonrası akp liler

  5.
  Her zamanki halleridir. Hükümet ak dese alkışlarlar, kara dese alkışlarlar. insanda omurga ve karakter olmayınca böyle oluyor.
  ... fasist psikolog
 • haluk un meltem i aldattığı gerçeği

  1.
  hafızası zayıf olanların dikkatinden kaçan gerçektir.

  eski bölümlerinden birisinde delikanlılığa tamamen, kökten aykırı bir eylemde bulunduğunu hatırlıyorum. belki o zamanlar çok küçük olduğum için olayı yanlış hatırlıyor da olabilirim ama hatırlayabildiğim kadarıyla havuç okulda bir sunum yapmak amacıyla kamerasıyla bir klip çekmişti. işleri bittikten sonra kamerayı televizyonun üzerinde bırakmışlardı. havuç ve arkadaşları evden gittikten sonra haluk, selami ve ismail bey eve geliyordu. selami, kamerayı kurcalarken sanırım yanlışlıkla kaydı devam ettiriyordu. daha sonra ismail onları yoldan çıkarıyordu ve üçü beraber kaçamak yapmaya gidiyorlardı. yani haluk resmen karısını aldatıyordu.

  bu mu lan delikanlılık? delikanlı adamın gözü sadece bir kadında olur, ondan başkasına da kaymaz. püh senin delikanlılığına be!

  evet, işte bu nedenden dolayı haluk çetinoğlu benim idolüm değildir. olamaz da.
  2 ... fasist psikolog
 • yeni şeyler getiriyorum